Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
216 hodnocení
5
201x
4
11x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DH
Denisa Haluzíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2018
rychlost, spolehlivost
HN
Hana Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2018
Zboží kvalitní, rychlé dodání, výborná komunikace a ochota. Hodnotím na jedničku.
JF
Jiří Fojta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2018
Rychlá a vstřícná komunikace, kvalitní zboží. Objednávka na eshopu proběhla bez problému. Doporučuji i z důvodu možnosti vyzvednout zboží na prodejně v Podolí.
JM
Jitka Martincová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2018
MR
Monika Ryšánková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2018
PV
Pavel Vojvoda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2018
Rychlost dodání a velká ochota
RS
Rene Smerda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2018
JS
Jaroslav Scheithauer
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2018
VV
Vit Vrba
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2018
PB
Pavol Bilo
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2018
LS
Lenka Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2018
JS
Jaroslav Scheithauer
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2018
EK
Eva Kuncová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2018
ZS
Zdenka Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2018
rychlé vyřízení objednávky. super.
Perfektní balení. Na úrovni. Super.
- nutnost minimální objednávky 300 CZK
Funkce - minimální objednávka nad 300Kč byla zrušena. Nyní je možno objednat zboží v jakékoli hodnotě:-)
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2014
+ rychlý nákup,ochota prodávajícího
- jediné mínus - při osobním odběru je vyžadována vytištěná objednávka. Osobně bych raději uvítala naúčtování nákladů spojených s tiskem než hledat nutnosti tisku objednávky někde cestou po obdržení sms o připraveném zboží
i přes uvedené mínus doporučuji
+ Rychlé jednání, příznivé ceny.
Doporučuji všem.
P
Pepa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2013
Majitelka obchodu byla velmi ochotná, dokonce mi ke zboží objednanému na internetu po telefonické dohodě poslala výrobek, který jsem dřív objednával a na webových stránkách tohoto internetového obchodu jsem ho nenašel. Super reakce ze strany internetového obchodu, jsem maximálně spokojený.
