Cesta do Španělska

Možná pro spoustu podnikatelů neslučitelné myšlenky. Pro mne nutnost. Bez cestování a poznávání nových lidí a získávání nových zkušeností by mě práce nebavila. Citát výše přesně vystihuje mé vnímání podnikání versus užívání si Světa. A dovolím si tady zmínit ještě citát Cesta je cíl.

Protože i přesto, že firemní cesta se SwiMi je letos hoooodně trnitá a chvíli to vypadalo, jakoby byla i "slepá", jde se dál. A opět se pouze potvrzuje, že i všechny situace, které se zdají neřešitelné, nějaké řešení mají. Jen často není vidět hned a musí se hledat.


A proto opouštím mravenčí práci posledních týdnů. Nový systém eshopu, na kterém pracujeme s Adinou a který obnáší překódování všech produktů. Je nutné z jednoho, jednotného kódu vytvořit unikátní kódy pro všechny barevné varianty a velikosti a je to proces velice pracný. Veřím však, že dá věcem daleko lepší řád a přehlednost. A tím i lepší funkčnost. Na což se s Adinou obě nesmírně těšíme. 

 


Ale teď již vzhůru na dovolenou a za dalším dobrodružstvím. Po letech hotelů, penzionů a lodí, netradičně kempařsky. Moc se těším. Ráno s mým Jiříkem vyrážíme. První zastávka Bodamské jezero. 


A takhle pěkně nás Jiřík vybavil na cestu.