Filozofie mého blogu

 

Milí příznivci plavání, cestování, milí čtenáři mého minulého (zatím jediného) blogu z Colorada, milí zákazníci a zkrátka všichni moji milí.

 

Pokusím se zde stručně popsat, proč chci psát blog a proč si zrovna teď myslím, že přišel ten pravý čas začít psát. Pominu, že psát blogy prostě frčí a že je to užitečná pomůcka v tvorbě a propagaci e-shopu. Avšak není času nazbyt, tedy jenom tyto důvody mně nestačí.

 

Chci psát. Už léta chci psát. Chci si vyzkoušet psaní a zjistit, zda psaní splní mé očekávání. Chci psát proto, že mě baví komunikace, názory lidí a sdílení. Mám ráda názory druhých na to, co dělám, čím se zrovna zabývám a co lze zlepšit nebo v čem si podnikání i život obohatit.

 

Můj blog by měl prolínat mé podnikatelské zkušenosti s mými cestovatelskými i životními zážitky.

Vše, co dělám, miluji, všechny mé činnosti se jistým způsobem prolínají a ani při jedné většinou tak úplně neopouštím tu další.

 

Firmu provozuji více než 25 let. Cestuji též aktivně již léta.  Obojí si užívám čím dál víc. A v životě se pořád něco děje, a tak věřím, že bude co psát. Do psaní dám "my best", jak říkají mí milovaní anglicky mluvící přátelé, a tak věřím, že vás to třeba bude i bavit.

 

Na firemním poli cítím současné období jako zlomové, nové, přinášející znovu spoustu vzrušujících zkušeností. Ano, máme SwiMi a s ním i tento blog. 

 

Roky zajeté fungující kadeřnictví a obchod. Ano, jedná se o kadeřnictví, které od roku 1991 provozuji stejně jako o rok později obchod s plavkami a plaveckými potřebami v areálu pražského plaveckého stadionu Podolí.

Vše si pěkně poklidně fungovalo bez většího stresu. Víc než dvacet let. Samozřejmě po náročných začátcích.