Čemu věřím aneb stručně události léta 2016

 Dnes si jen ve snech vybavuji minulý život, kdy si průběžně doplňujeme s mamkou zboží, naskladňujeme do skladového programu, který jsme postupem času zkrotily na přijatelnou úroveň, a smířily se s tím, že už nám díky nesrovnalostem v programu asi nikdy nebude sedět inventura na korunu, z čehož jsme se kdysi hroutily… Jezdíme na předobjednávky do Areny, Speeda, Litexu a Modety. Plánujeme, kolik druhů a kusů plavek v těch kterých velikostech objednáme na příští sezonu, aby se co nejvíc prodalo a nejmíň zůstalo.

 

Zpět k původní myšlence, proč píši blog. Ano, propojení podnikání a cestování. Velká zábava, někdy velký stres. Obojí mne baví a obojímu se věnuji více než dříve. Chááá, už slyším ty poznámky:-).

Změna, kterou pociťuji, je dána dvěma činiteli. Ten druhý se ale jasně odvíjí od prvního a tak... jak už to tak chodí, vše se začíná hýbat přirozeným životním vývojem.

Mé úžasné děti Káťa a Matyáš, opouští domácí hnízdo. Jejich žití ve Švédsku a Austrálii je samozřejmě v mém cestovatelském plánu. Ale o tom později.

 

Mně teď za 1. přibyl čas a za 2. otevřely se nové možnosti cestovatelské i podnikatelské.

A světe div se, ty mé životní změny přináší i novou energii. Změnila jsem pár životních návyků. Jím trochu jinak, spím trochu jinak, sportuji trochu jinak a snažím se, aby v mém životě byli hlavně pozitivní lidé a pozitivní události. Ne, že by se negativní věci přestaly dít, ale snažím se jimi zabývat pouze, pokud mám pocit, že v nich můžu být jakkoli užitečná. Např. sledování zpráv a čtení negativních novinek v tisku ve mně nebudí pocit dostatečné velikosti, tedy snažím se je vynechávat.

Zabývání se pozitivními událostmi a scházení se s pozitivními lidmi dělá život pozitivním a o to tady jde :-)