Jak nám zákaznice rozšířila obzory

Čepice na plavání Arena Smart Cap je určena pro extra dlouhé vlasy. Prodáváme ji několikátým rokem. Na eshopu od loňska. Jak jsme však byli překvapeni, když se nám zákaznice ozvala a stěžovala si, že čepice, kterou jsme ji poslali, není ta kterou chtěla a kterou nabízíme na eshopu. Že ona by chtěla celo - látkovou a my že jsme ji poslali kombinaci látka - silikon.

Byla jsem zmatená, stejně tak naše paní prodavačky a překvapivě stejně tak zástupkyně firmy Arena. A tak jsem začala zjišťovat, kde je zakopaný pes.

Vysvětlení teď již známe. Čepice existují opravdu dva typy. Jsou velice podobné, cenově stejné, ale přesně jak zákaznice avizovala, tak jedna Smart cap je celolátková a druhá má látkovou spodní vrstvu, zatímco vrchní část je silikonová. Paní jsme se omluvili a poděkovali ji za rozšíření obzorů. Hold i mistr tesař....:-)

Čepice Smart Cap je ale opravdu poklad pro ''dlouhovlásky''. Čelenka uvnitř vlasy podrží a vrchní část - samotná čepička, už jen překryje drdol či ohon vytvořený na temeni hlavy.